A Bakkt egy fogadás a jövőre, nem cél a rövid távú jövedelmezőség

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/02/11/a-bakkt-egy-fogadas-a-jovore-nem-cel-a-rovid-tavu-jovedelmezoseg

Február 7-én reggel tartotta a 2018. Q4 (4th quarter – negyedik negyedév) és az egész 2018-as év üzleti beszámolójának konferenciahívását az Intercontinental Exchange (ICE) vállalat, mely amellett, hogy a kriptós körökben várva-várt Bakkt startup tulajdonosa, világszerte 23 szabályozott tőzsdét és 6 elszámolóházat üzemeltet, 5 milliárd dolláros éves bevételével és innovatív megoldásaival a jelenlegi globális pénzügyi-kereskedelmi rendszer…

Nagyon kiváncsi leszek mi fog történni ha meglesz a BAKKT indulás.
Ez van azért közelebb és nem az ETF bevezetése szerintem.

Nagyjából semmi.

Ha hoz vásárlókat, ami biztos, az azért hirtelen is (hosszútávon is) megmozdítja az árfolyamot. Persze a beáramló tőke nagyságától függ az elmozdulás mértéke.

Egyetértek annyi kiegészítéssel, hogy ha váratlan bejelentéssel indulnak, biztos lesz egy masszív pump a piacon, ami után visszacsorgunk a kiindulási szintre

pump lesz sztem is,de elsősorban a BTC-reszámítok.

Lehet, hogy nem hoz ez önmagában óriási emelkedést, viszont újabb szép példája annak, hogy sokan hisznek ebben a piacban, olyanok is, akik komoly szakmai múlttal rendelkeznek.