A bitcoinnak nincs ellenfele

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/09/11/a-bitcoinnak-nincs-ellenfele

Noha az altok rövid távon akár sokszorosan is túltejesíthetik a bitcoint, a több éves HODL stratégia már nem igazán jött be a trónkövetelőknek. A mai napig 71 coin mondhatta el magáról, hogy bekerült a 10 legnagyobb piaci részesedéssel rendelkező kriptovaluta közé, a legtöbb nevére azonban ma már senki sem emlékszik, mert ezek képtelenek voltak megőrizni…

én hosszútávra csak pár milliós mc coinokat tartok btc és eth mellett, de azok harmadát is minimum kiszórom ha mennek 3x-et. te-food, amon, internxt, utrust coinokkal idén bejött ez a stratégia, inlocknál, carverticalnál is be fog szerintem funda alapján. de még sok “munka”, hogy úgy álljak mint 18 elején. top20.ban alig van értékelhető coin. vicc, hogy ez a polkadot egyből top5-be ment, ilyet értelmetlen venni hosszútávra, mivel előrébb aligha megy, csak ha jobb éternél lol

Mintha másolnálak. Ugyanez a szitu, amint 2-3x-et megy, már adom is el, bár nálam van pár top alt, amit hosszan tartok, és eddig bevált. LTC, ADA, LINK, OMG…

A lista viszont nagyon meglepett, vagyis az, hogy milyen dátummal lettek a felső 10 tagjai, és az, hogy néhányról nem is tudtam, hocy egyáltalán eddig a szintig valaha is felért.

1 kedvelés