A KuCoin felfüggesztette a kiutalásokat

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/09/26/a-kucoin-felfuggesztette-a-kiutalasokat

Az elmúlt órákban ~150 millió dollár értékű kriptopénzt utaltak ki a KuCoinról. Egy esetleges pánik elkerülése miatt, a nagyobb tőzsdék a közösségi oldalaikon általában előre bejelentik, ha ilyen nagyságrendű tranzakciókat terveznek végrehajtani, de erre most nem került sor. A KuCoin képviselője szerint vizsgálják az esetet és felhasználók itt tárolt értékei nincsenek veszélyben, de a kiutalásokat…

1 kedvelés

@karbo boztos mérgelődik majd…

szerintetek mibe érdemes átpakolni az ott lévő pénzt? litecoin, neo? trading vagy main wallett?

“ Na egy újabb faszság a kriptopiacon”
“ Egy újabb kriptobaki. Mint mindig. Szinte minden nap.”
“ Nem bohóckodnak, hanem csalnak, lopnak, és hazudnak“
“ Konkrétan nem a kriptóval van gondom, hanem a mögötte álló kurva sok csalóval”
“ Egy rakás szarzsák. Hányingerem van az ilyen genyóktól”
“ Ez az egész egy kalap szar”
“ Ez a kripto egy nagy szar még mindig. Nem védi itt a pénzedet semmi”
“ Ostoba tahók. Remélem a börtönben rohadnak el”
“ Ez a kriptoszar még évekig a botrányoktól lesz hangos. Sajnos”

Belegondolva ha én is károsult lennék, nem nagyon tudnék vitatkozni vele. Van benne igazság… :grinning:

Remélem @karbo nem bántalak meg, hogy idéztem egy kis classic karbot :slightly_smiling_face:

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy jogosan.

így van. én is eltolom a biciklit ha nem adják vissza a pénzt. időpocsékolás. holddal is elúszik a pénz traddel is előbb utóbb ha feltörik a tőzsdét. minden nap senki nem szedi le a tőzsdéről coinokat ha tradel. 1 btc papír tárcába aztán annyi. van egy kis jó periódus, aztán valami rossz mindig történik, ezek előbb utóbb metamaskot etherwalletet ledgert is feltörhetik. defiben, cefiben lévő pénzeket is kiszedhetik

Srácok mit is mondhatnék nektek. Könnyekig meghatódtam. De azért vigyázzatok a pénzetekre. :wink:

Jelenleg egy biztonsági audit van folyamatban. :poop: A tőzsdék minden hack után
biztonsági audit-ot csinálnak!!!Valaki szoljon már nekik ,hogy ez célszerűbb lenne előtte,rendszeresen meghatározott időközönként elvégeztetni több független céggel!!!

1 kedvelés

Mármint kucoinról tolod el a biciklit vagy úgy osszeségében?
Szerintem kucoin egy tisztességes cég, binancet is feltortek már, ők is mentek tovább.
Ami fura, hogy az európai és amerikai váltókat nem törik fel…
Coinbase, kraken, bitpanda.
Ezekben valahogy jobban bízom.
Egyébként hodllal nem úszik el a pénz!

1 kedvelés

Hát ezért kéne jobban szabályozni ezt a területet…

megoldódott a helyzet. orion coinnál van deposit és withdraw. szóval coinokat átváltani arra és átküldeni binance-ra. 5 perc alatt megérkezett

2 kedvelés

Még jó, hogy ezeket a kínai szarokat kezdetektől, elvből nem használom.

1 kedvelés

jah, én se sokáig hagyom most binanceon se. uniswap lenne jó ha max 5 dollár lenne a váltás költsége. nem használnék mást, mondjuk ha az eth bedöglik akkor megint oda minden:)

1 kedvelés

Na ja, ha ETH bezuhan, még én is veszek.