Az UNICEF kriptopénz bányászatra kéri támogatóit

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2018/05/01/az-unicef-kriptopenz-banyaszatra-keri-tamogatoit

Az Egyesült Nemzetek Nemzetközi Gyermek Gyorssegélyalapjának (UNICEF) ausztrál szárnya arra kéri segítőit, hogy kriptopénz bányászattal járuljanak hozzá a szervezet működéséhez. A honlapot meglátogatva (melyet HopePage-nek tehát a “Remény oldalának” neveztek el) nincs is más dolguk a támogatóknak, mint a középen lévő “Start Donating” gombra kattintani és beállítani, hogy processzorteljesítményük hány százalékát ajánlják föl a bányászásra.…

1 kedvelés

Szemet (szívet) gyönyörködtető, hogy a bányászatot, cripotot, jó célokra is fel lehet használni. Jobban tudok ebben hinni, mint “az 1 Like 1 Ft” kategóriájú hypeokat az “arckönyv” közösségi portálon. Ha nem is sok, de ma biztosan ezen a honlapon fog pörögni a gépem. Köszönöm a cikk megosztását! :slightly_smiling_face:

Nem is értem, miért nem használják mások is ezt a módszert. Vírusként terjedne a facén is az ilyen lehetőség. Nekem mondjuk az AdBlock nem engedte elindulni, ki kellett hozzá kapcsolnom… :slight_smile:

Most próbáltam, de az Opera ezt írja:

" Figyelmeztetés kártékony webhelyre

A webhelyet feltörhették vagy támadó szoftvert tartalmazhat. Az oldal kárt tehet a számítógépben.

Az Opera Software határozottan ellenzi az oldal látogatását."

Ezek után inkább nem léptem tovább…