Binance: szerdáig jutalékmentes a bankkártyás kriptopénz vásárlás

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/06/28/binance-szerdaig-jutalekmentes-a-bankkartyas-kriptopenz-vasarlas

A Binance szerda délig nem számít fel jutalékot a nála végrehajtott bankkártyás fiat-kripto vásárlások után. Az akcióban a tőzsde Európai Gazdasági Térségben élő felhasználói vehetnek részt. Ezek jelenleg: Ausztria, Belgium, Bulgária, Ciprus, Csehország, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Franciaország, Görögország, Hollandia, Horvátország, Írország,Izland, Lengyelország, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Magyarország, Málta, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Románia,…

Binance-el mi volt az éjjel?

Órákig teljesen megállt minden trade

Már több mint egy hete ki volt írva, hogy karbantartás lesz 0:00 és 02:00 között

1 kedvelés

2-4 között, UTC.

@L888 nem árt követni a használt platformok közleményeit :wink:

1 kedvelés

Jó, ennyire nem figyeltem, de azt tudtam, hogy akkor úgyse fogok a gép előtt ülni :slightly_smiling_face:

És ez az UTC dolog mindig megzavar, most is meg kellett néznem, hogy ez azt jelenti, hogy 2 órával el van csúszva. Szóval ha azt írják, hogy UTC 0:00-02:00 az 02:00-04:00.

De jó is hogy meg lett említve, mert ennek egy hónap múlva lesz jelentősége és most belegondolva nem fennmaradok, hanem inkább ébresztek

Pedig illik megtanulni, elég alap dolog… :smiley: Plusz tök egyszerű átszámolni, MO-on télen +1 óra, nyáron +2 óra :slight_smile:

Most azt írták, 2-4 UTC között lesz, vagyis MO-n 4-6 között, de végül még ráhúztak kb. 1 órát, és 6:59-kor jelentették, hogy készen vannak.

Amúgy állítólag nagy upgrade volt, átírták a komplett matching engine-t. Kíváncsi vagyok, hogy fog szuperálni.

Vajon ez az a fejlesztés, hogy a különböző tőzsdéiken ugyanabból az orderbookból lehet majd kereskedni?

Hopsz, jogos a kritika, elnézést.
Láttam a hírt, de más időpontra emlékeztem, illetve szokásos “éjjel 3-4 óra körül, engem nem érint, nem fontos” elven ignoráltam, aztán úgy alakult hogy fent voltam és érintett.

Tanulság: érdemes megjegyezni az elsőre minket nem érintő infokat is mert később mégis jól jöhet :smiley: