Blackmoon: passzív befektetés a Binance-en

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2018/12/06/blackmoon-passziv-befektetes-a-binance-en

A Blackmoon egy algoritmikus kereskedési modellt kínáló blokklánc-fintech startup. Ügyfeleik BTC, ETH vagy LTC befizetésük után választhatnak a cég által felkínált stratégiák közül, melyekben a rendszer különböző elvek szerint rendezi újra a felhasználók portfolióját. A Blackmoon több kriptós termékkel is rendelkezik, melyek közül a legújabb a Binance Most Traded, a 20 legnagyobb forgalmat bonyolító Binance…

Lehet kérni, hogy a későbbiek során mutassátok meg, hogyan kell használni?

Annak én is nagyon örülnék!

Engem is érdekelne

Hadd szóljon!

Minden hasznos infó jöhet.

Sziasztok Kriptofejek! Az Fx Robot Kriptó-ék pont a napokban próbálták ki a platformot… Megnéztem a videót van benne fantázia… tetszik ez a Passzív pénzkeresési lehetőség benne!

YouTube a barátod :wink: :sunny:

Megválogatom a barátaimat. A Youtube-ot még a fb ismerőseim között sem találtam. :smiley:

jajj mar, tudod hogyan gondoltam :slight_smile: Csak segiteni akartam, hogy az Fx Robot Kriptoek mar csinaltak, rola videot, esetleg nezd meg, szerintem nem lett rossz. Nem akartalak megserteni vagy flegmanak tunni, hiszen mi kriptofejek tartsunk ossze! Ez a lenyege a komplett magyar kriptokozossegnek, fuggetlen csatornatol/oldaltol. :stuck_out_tongue:

Minden rendben. Köszi a barátságos hangvételt.
A videót is köszönöm. BÚÉK! :slight_smile: