Ennyi ethereummal rendelkezik Vitalik Buterin

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2018/10/11/ennyi-ethereummal-rendelkezik-vitalik-buterin

A Kripto Akadémián néhány nappal ezelőtt számoltunk be róla, hogy Vitalik Buterin, az Etheruem projekt egyik alapítója, és a kriptoszcéna egyik legérdekesebb alakja folyamatosan háttérbe húzódik, és egyre kevesebb fejlesztési feladatot vállal. Az információ csak úgy véletlenül, egy általa írt válasz tweetben bukkant fel, és a közösség egy részének megbotránkozása követte. A reakciók egy része a…

Ki tudja hány címe van még, ez nem jelent semmit, meg, hogy régen volt kiküldés.
Szerintem adják el a bálnák, megy még minden lejjebb.
Legjobb példa a Ripple pár heti emelkedése, kijött egy hír, rally, 500$-os célár, most meg mindjárt 40 cent alatt van.
Ti, hogy gondoljátok jelenleg? Messze van még az alja?
Sok helyen (nem kriptó pesszimista oldalakon) lehet olvasni 2000$-os BTC árat is, hogy addig is lemehet majd.

támaszok: 5800, 5500, 4900, 3100, 2000. én 5000-en lélektani határon szállnék vissza először average buy-al. vagy ha kijön a poz etf hír és átmegyünk a 7k-n. addig nem látom értelmét a hodl-nek, meg kapkodásnak. de pániknál benne van a 2000 is

Egyelőre nem esett el az idei alj, az iránymutatásra még várnunk kell

jogos. kis, negyedéves háromszög amiből kiléptünk csak. valószínű az idei aljt fogjuk tesztelni (ebből, a hangulatból, meg a bear flagból ítélve). aztán megint lehet megpróbáljuk a nagy háromszög tetejét átvinni, amihez kéne az etf, bakkt vagy valami. de így, hogy ennyiszer ostromoljuk ezt a 6k körüli szintet szkeptikus vagyok. illetve az is eldőhet: a btc követi-e a tőzsdék esését. vége az unalmas napoknak

Valamiből ennek a szegény embernek is meg kell élni…

Remélem nem lép le a Buti… :open_mouth: tök unalmas lenne nélküle a piac! :///