Esés után konszolidáció

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/10/04/eses-utan-konszolidacio

A bitcoin kapitalizációja jelenleg 146,68 milliárd dollár körül mozog. A dominanciája 69,6%-os. BTC dominancia: 1D A piac egymás után a harmadik hónapot is pirosban zárta. A Bakkt elindulása nem teljesítette a magas elvárásokat, emiatt a nagybefektetők kedve is medvébe fordulhat. A havi grafikon hasonlóan alakul mint a 2018-as év elején: alacsonyabb csúcsok és a relatíve…

Nem tudom ti, hogy vagytok ,de nekem rossz előérzetem van.
Mindenhonnan jönnek a durvábbnál durvább árelőrejelzések.
Tavaly ilyenkor is ez volt és tudjuk mi következett decemberben.
Én úgy gondolom lesz még egy aljtesztelés, ha nem is megy le 3k-ra, de 5-6k-ig, aztán onnan lassú emelkedés, ami eltarthat akár 1-2-3 évig is.
Felezéstől nem várnék sokat, sőt, utána még esést is!

Hasonlóan látom én is… Szerintem is esünk tovább…Felezéstől én se várok nagy csodát…sőt… lásd LTC felezésénél mi történt… De majd látjuk:)

A történelmet nézve és ugyebár a “történelem ismétli önmagát”. Kb. 12-13 ezerre várom a feleződést.
Mindenkori csúcs 60-70%-án szokott ilyenkor lenni. A feleződés után pedig lassan de folyamatosan emelkedni szokott és kb. 1,5-2 évvel a feleződés után szokott a következő csúcs lenni ezt én 90-100-ra teszem.

Az LTC felezést ne említsük már 1 lapon a BTC felezésével, mert óriási a különbség!

Az LTC is hasonlít egy kicsit a BTC görbére. Az is kb. a feleződéstől számított 1,5-2 évvel lesz csúcson addig oldalaz és lassan emelkedik. A feleződéskor sosem volt hirtelen nagy emelkedés sem az LTC-nél sem a BTC-nél.