Ethereum vagyonukról nyilatkoztak a Winklevoss testvérek

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/05/25/ethereum-vagyonukrol-nyilatkoztak-a-winklevoss-testverek

A Winklevoss testvérek nevét először a Facebook kapcsán ismerhette meg a világ. A közösségi oldal ötletét állítólag egykori üzlettársuk, Mark Zuckerberg lopta el tőlük, amiért a tesók később beperelték őt. A hét évig húzódó bírósági ügy végül egy több tízmillió dolláros kártérítéssel zárult, a történteket pedig egy nagy sikerű hollywoodi film is feldolgozta. A Közösségi…

hajlok afelé, hogy az elmúlt hetek sikeres tradjeit beforgassam eth-ba, talán kiheverte az ico dumpokat, lassan jön az eth2.0 és a defik is leginkább erre épülnek tudtommal. ha fogadni kéne hogy eth500 usd ősszel vagy btc 25-30k akkor előbbire tennék.

1 kedvelés

Akkor már miért nem az ethereumrs épülő tokenekbe fektetsz?
Crypto.com, nexo, celsius, ftx, synthetic, kyber, 0x.
Ha a defi meginditja a bull runz, akkor ezeknek kell(ene) menni a Holdra👍

Amon-ba fektettem pár százezer dolláros market capon. Még itt olvastam tavaly róla, Köszi a KA-nak. Szóval ez volt az 1. lépés amit írsz, már ha ez a coin egyáltalán defi, ha a crypto.com annak számít akkor ez is az, mert annak az alternatívája. Szóval a “nagy” kockázatás szép haszon fázis megvolt azzal a kis pénzzel amivel kriptózok még, most valami biztosabb lóra akarok tenni ha az Amon, nem esik vissza, mert ha igen akkor visszaveszem megint. Az ethereum egy nagy ernyőnek tűnik, ami nélkül ezek a szolgáltatások nem vagy nehezen léteznek. Inlock még szóba jöhetne, jó a market cap, jó a diskurzus a telegramon, de az árfolyam mintha senkit nem érdekelne. Egy defi portfolió ettől még nyerő lehet, csak az én startégiám most más.

Picit hasonló a szitu, mint az ico láznál. Minden shitcoinnal lehetett pénzt keresni, de aki leegyszerűsítette a dolgot és eth-t vett, legalább annyira jól járt, mint az ico-zók