Ezekben hasonlít a póker és a kriptó

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2018/12/06/ezekben-hasonlit-a-poker-es-a-kripto

Nem véletlen, hogy nagyon sok pókerest vonzott be a kriptó, a tőzsdék és a kereskedés világa az elmúlt években. Kb. egy évtizede robbant be a magyar piacra is az online póker, ekkor rengetegen ültek fel a vonatra és kezdtek azon agyalni, hogyan lehet megélni, de legalábbis jelentős profitot lefölözni a játékból. Ha néhány ismertebb arcra…

Régi szép idők…
24 asztalon DoN SNG-zni :money_mouth_face:

Köszönjük a tippeketcés a segítséget!

Abba kellene hagynom a piálást… Ki tudja,talán végre elmennek a medvék is (Mert önmagamat nyilván nem hibáztathatom) :joy::joy::sunglasses:

Milyen udvariasan mellőzve lett a legalapvetőbb hasonlóság: tulajdonképpen mindkettő szerencsejáték.

Csak amíg a pókerben tudsz számolni laptartományokkal, valószínűségekkel és az ellenfelek jeleinek olvasásával, addig itt maximum a technikai elemzés marad, ami vagy igaz lesz, vagy nem :slight_smile:

Számolhatsz akármit, alapesetben a legmagasabb leosztás győz, az meg a véletlenen múlik :smiley:
Tudom, magyar pókeres berkekben majdnem lincselés jár az ilyen megjegyzésért, de attól még bizony igaz :smiley:

Ezt azért cáfolnám. Hosszú távon kijön az ha tudsz valószínűséget számolni. 4000+ verseny, az nem is tudom mennyi leosztás lehetett, de nagyon sok. Ez már monható hosszú távnak.

image

Rövid távon viszont igaz

Félreértetek :slight_smile: Tudom, hogy működik a lapszámolás, meg egy sor más praktika. Lehet vele pénzt keresni, lehet világklasszisnak lenni benne, elismerem.

De az alapfelálláson nem változtat, ha minden egyéb tényezőt kiveszünk a rendszerből, akkor a legmagasabb leosztás győz, az meg a véletlenen és a szerencsén múlik, hogy kihez kerül.

Én inkább a lottóhoz hasonlítanám, mert a póker kiszámíthatóbb.

Jó, hogy mondod! Fel kéne adnom egy szelvényt… :wink:

Tényleg, akartam ma lottózni, de elfelejtettem, na majd holnap

Bilzerian s a poker :slight_smile: