Felvételről sugárzott PlayStation 5 bemutatóval loptak el 13 000 dollár értékű bitcoint

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/06/12/felvetelrol-sugarzott-playstation-5-bemutatoval-loptak-el-13-000-dollar-erteku-bitcoint

Tegnap este került sor a világszerte milliók által várt Playstation 5 bemutatójára. Az online közvetítést 10 órával annak vége után, egy PlayStation Live álnéven regisztrált hamis YouTube csatorna élő stream formájában ismételte meg, azt a benyomást keltve, mintha az lenne az igazi közvetítés. Amint a képen látható, az egész annyira hitelesnek tűnt, hogy egyszerre több,…

A h.lyék száma végtelen!A discordon is kb hetente 3x felhozzák ezt a streames átverést és meg vannak lepődve mikor írjuk,hogy SCAM!!!

Átverésnek átverés, de ez nem lopás hisz ők maguk küldték el.

“több, mint 100 000-en nézték az adást”
:bearded_person: : :robot: arány vajon milyen lehetett. 1:10 ? :eyes:

“Küldj legalább 0.1 BTC-t és mi a dupláját küldjük vissza”

De most komolyan. Add oda és majd többet fizetek vissza. Ez szerintem mindig átverés és mindig elcsodálkozom azon hogy ennyien beveszik.
Ha nincs egy olyan indok mögötte ezzel a pénzzel hogy csinálok 3x-os hasznot. Akkor tovább sem olvasom. (Azért háromszoros mert tudom hogy nem ingyen forgatják meg a pénzemet.)
Ha van, akkor tovább olvasom, hogy ha már dolgozott vele a szélhámos akkor nevessek rajta egy kicsit.

Egyébként azon agyaltam hogy a nagy összeg nem véletlenül valami pump’n’Dump jellegű megtévesztés pluszba hogy többen “adakozzanak”. bár szerintem nincs értelme a tiszta BTC bepiszkolni

Ezt a trükköt már néhányszor eljátszották. Nem értem, aki ennek bedől…