FoodGates: a Vechain is részese a Franciaország és Kína között létrejött megállapodásnak

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/11/08/foodgates-a-vechain-is-reszese-a-franciaorszag-es-kina-kozott-letrejott-megallapodasnak

Szerdán már voltak arra utaló jelek, hogy a Vechain is kiveheti a részét egy most megkötésre kerülő nemzetközi kereskedelmi megállapodásból, a feltételezések pedig igaznak bizonyultak. A Kína Nemzetközi Import Expo kiállításon tegnap jelentették be a FoodGates program indulását. Blokklánc alapú ellátási lánc szavatolhatja az Európából Kínába érkező élelmiszerek biztonságát A héten Kína és Franciaország elnöke…

Messze ezt az érmét tartom a legéletképesebbnek, lehet durván hangzik, de nekem még a BTC-nél is ígéretesebbnek tűnik hosszú távon.
Az viszont tök fura, hogy ilyen hírekre csak ennyit emelkedik, simán 50% pluszban kellene lennie, főleg ha a kapitalizációját is nézzük.
Én most egyelőre ebből többet nem veszek, van elég, nagyon bízom benne, de az szembetűnő, hogy emelkedni nem nagyon akar.

“Három éven belül az emberek úgy veszik majd igénybe minden nap a Vechain szolgáltatásait, hogy soha nem is fognak tudnak róla.” -
Vechain igazgató, 2018 április

Reméljük.
Mindenesetre az árfolyamon is lehessen majd látni :slight_smile:

Jó volna, ha Európa apránként (idővel) szépen lassan leváltaná a VeChaint valami saját rendszerre!!!

Azért ez egy céges érme, ha becsődöl a cég, megy vele az egész rendszer.
Szóval sokkal kevesebb lábon áll, mint a BTC.

@Tomi nemzetközi a cucc, miért kéne belőle külön európai verzió?

De nem akármilyen hátterű “céges érme”.
Igy nézed, akkor az altok nagy része céges érme, stellar, vagy xrp jó része is egy kézben van, a bányászható érmék amik alapvetően nem “céges érmék”.

Na, akkor nem jól irtam.

Céges érme, azaz egy cég üzemelteti a teljes rendszert gyakorlatilag. Ha ők nincsenek, akkor nem lesz authority node meg nem lesznek partnerek akik adatokat felvigyenek a rendszerbe. Nem a tulajdonlásról volt szó.

Magában kb. semmit nem ér a VeChain, senki nem használná csupán pénzként, csak supply chain adatok validálására.

A Stellar kevésbé függ a fő fejlesztőtől.