Halálkereszt jön a market cap grafikon?

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/10/05/halalkereszt-jon-a-market-cap-grafikon

Halálkeresztnek nevezzük azt az eseményt a kereskedésben, amikor egy rövid időtávú mozgóátlag keresztezi a hosszabb időtávú mozgóátlagot. Esetünkben az 50 napos átlag készül alámenni a 200 napos átlagnak: ez pedig a bikapiac végét jelzi. A grafikon, amin az esemény készülődik, ezúttal nem a BTC/USD, hanem a kriptopiac teljes kapitalizációjának grafikonja – erre Josh Olszewicz hívta…

:+1::sunglasses::v:

lol már így se érnek semmit az altok. lassan nézhetnek új munka után a fejlesztők, üzemeltetők

:cold_face::cold_face::cold_face:

Bizony, sok el fog vérezni…
Régebben nézegettem mondjuk az Ark-ot, tök jó elképzelés, de régóta nem hallani semmit felőlük…

azt például 2 dollártól félig holdoltam amikor még hittem a portfolió építésben, mint fő csapásirány, úgy tűnik a hasonló funkciójú lisk is majd követi. pedig ezeket kb úgy hájpolták, mint manapság a stellart v. cardanot. talán ha kitisztulunk 1-2 év múlva lesz értelme altokat holdolni, ha látjuk vannak ügyfeleik, kész termékeik, coinnak funkciója stb. most csak spekulálni lehet tervezés helyett, vagy bejön vagy nem alapon

Azért nem temetném ezeket még, simán túlélhetik a medvepiacot, de jelenleg nem sok mozgás van körülöttük. Most néztem meg például az ark androidos walletjét pár napja frissítették.
Ha úgy nézed a sokat hájpolt stellar és cardano is vegetál csak, nem hallani sok mindent, talán a stake elindul idén cardanonál, stellar meg borít a piacra egy csomó érmét, hátha elkezdik használni az emberek majd…
Lehet rosszul gondolom, de ahogy a 2017-es piaci emelkedés is tulajdonképpen nem a bitcoinnak volt köszönhető, hanem az ethereum láncán megjelenő ico biznisznek, úgy a következő bikapiac sem a bitcoin miatt fog berobbanni.
Szerintem a dolgok internete például lehet egy jó apropó, de ahhoz meg kell majd az 5g, ami még odébb van, mármint, hogy rendesen elterjedjen.