Így úszhatod meg a jutalékfizetést a Coinbase-en

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/06/09/igy-uszhatod-meg-a-jutalekfizetest-a-coinbase-en

A Coinbase éveken át nyitvatartotta azt a kiskaput, amivel jutalékok fizetése nélkül vásárolhattunk náluk kriptopénzt. Noha a “GDAX trükk” március óta már nem használható, de aki szemfüles, most egy másik módszert kihasználva válthat kicsivel olcsóbban a dollár és a digitális valuták között. A tennivalók: SEPA utalással küldj USD-t a Coinbase-es USD walletedbe. Vásárolj érte USDC…

Van vagy 2 kiegészítésem a fentiekhez.

1. A revolut okos telefonos bankhelyettesítő app segítségével azonnal tudunk magyar bankszámláról huf-ot küldeni a revoluthoz. Majd ott azt át tudjuk váltani minimális ktg-gel, azaz elég jó áron euróra. Az eurót átutaljuk a coinbase-re . Ez pár óra kb. munkaidőben általában. Ha megérkezett, onnan átteszzük a coinbase pro-ra (ezutóbbi 2 művelet ingyenes), majd ott átválthatjuk alacsony ktg-en valami kriptopénzre.

2. Nem vagyok biztos benne, hogy a coinbase elfogad usd-t magyarországról.

Laci így van ,nem fogad el usd-t nekem legalábbis nem engedi csak az eurót

Ennél olcsóbb verziót én jelenleg nem tudok…

A Revolut EUR küldéssel értenék egyet, majd onnan CB PRO… AZ USDC-nek gondolom van küldési díja is… De miért küldjük ki az USDC-t? PRO-ra ingyenesen átrakható, ahogy az EUR is!