InLock: sikerrel zárult a tesztünk első része

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/09/27/inlock-sikerrel-zarult-a-tesztunk-elso-resze

Néhány nappal ezelőtt számoltunk be arról, hogy kipróbáltuk a magyar hátterű InLock platformot, ami kriptopénz alapú kölcsönök felvételére és kihelyezésére ad lehetőséget. Első tapasztalataink az Inlock platformon Az egyik alapító által közzétett felhívás szerint, oldalukon akkor kiemelkedően jó feltételek mellett, 20-30%-os éves kamattal találtak gazdára a hosszú lejáratú kölcsönök. Erre az ajánlatra mi sem tudtunk…

1 kedvelés

Amúgy ki az aki ilyen kamat mellett felveszi, és vajon mire használhatja?

2 kedvelés

lehet ő is tesztel 2 dollárért:)

Én csak a fomo-lázban égők esetében tudom elképzelni, hogy bárkinek is szüksége lenne erre. Valakinek kell sok kriptó, mert gyorsan sokat akar vásárolni valamiből, de jelenleg nincs rá pénze, így felvehet kriptó-kölcsönt BTC-re. Aztán vagy bejön a befektetése, vagy egy fél életre eladósítja magát.

ebben az esetben ez nem olyan, mint a tőkeáttét? ennyi erővel azt is csinálhatná, nem?

A providentet is felveszi valaki, ez ahhoz képest baráti.

Néhány nem hozzáértőt biztos be fognak csapni. Az a szomorú, hogy reklámot csinálnak nekik a magyar kriptós oldalak… van az a pénz :grinning:
Ha kriptót akarsz kölcsönözni ott vannak a tőzsdék!

Vagy ennyi erővel akár spórolhatna is kölcsönfelvétel helyett. :slightly_smiling_face:

Soknak tűnik, de ha gyors pénz kell, akkor ezek szerint nem is olyan sok.
Amúgy 120 napra az 10%. Mert ezek éves kamatok.
Ma felveszel 1000 usd-t és shortolsz belőle, vagy csak az extrém kilengésekre spekulálsz. A lényeg, hogy egy hét alatt csinálsz belőle 20-30% pluszt, de lehet 50%-t is, talán ha ügyes vagy és szerencséd is van 100-150%-ot. Aztán visszafizeted 1100 USD-t, és zsebre vágsz 100-400-1000 USD profitot. De az is lehet, hogy hamarabb is le tudod zárni és akkor meg még kevesebb a fizetni való.

A lényeg, ha látod, hogy olyan a helyzet, ahol megéri gyors tőkéhez jutni, akkor lehet megéri ez a kamat szint is.

Honnan tudod, hogy tőzsdén akar kereskedni belőle?

Tőzsdéről tudtommal nem lehet kiutalni a kölcsönvett coinokat…

mivel Syphon ezt írta, így ezt gondoltam tovább és cáfoltam. én is csak akkor látom értelmét ha mást vesz a felvett hitelből a delikvens.

Ja értem, oké. Csak nem látszott, hogy Syphonéra volt válasz, lehet, a másik Válasz gombot nyomtad :slight_smile:

Vagy csak a fórummotor sz*arozik, mert most az enyémen se látszik, hogy neked válaszoltam volna… :thinking:

1 kedvelés

Ezt a hibát már amióta itt vagyok azóta produkálja, lassan egy éve, de szerintem előtte is ilyen volt.
Jó lenne ha ezért az akadémiától mikron levonás lenne, amit jóváírna a rendszer az elszenvedőjénél, azaz nálunk :smiley:

Ezt a kommentet @zerodot neked válaszoltam, de nem jelzi nálam se. Mármint a fórumon, a rendes oldalon azon látszik.

Mivel mind a hitelt nyújtó ill. a felvevő fedezetet rak le így a felvett összeg tetszőlegesen kiutalható, felhasználható.
Inlock felhasználási tippek :
pl Józsinak van feles 10 millió forintja vagy mondjuk dollárja ;), vesz belőle usdc-t 2 perc, beutalja Inlock 2perc és mondjuk kiadja évi 10% ra Pistának . Józsit nem érdekli a crypto világa csak annyira hogy biztonságosan és legálisan kiadja pénzét évi 10% kamatra crypto segítségével …
Szerintem nagy buli lesz ez nemsokára :wink:

@qubit aha, köszi a választ. Én kb. csak egy hónapja kezdtem el itt olvasgatni és kommentelgetni, most tűnt fel ez a hiba… Különben arra is csak ma jöttem rá, hogy a kommentekért cserébe Mikron-t kellene kapnom. Eddig nullát kaptam… csak az előbb ahogy rákattintottam arra a narancs téglalapra, ami a mutatja a tárcámat, akkor aktiválódott és már 1-et mutat… Nem tudom, ez bug vagy feature? :slight_smile: Mert a visszamenőleges kommentjeimért is igazán jóváírhatnák a coinokat… :slight_smile:

Úgy látom lecsökkentették a jutalmakat, mert én ma eddig 1.5 mikront szereztem, pedig lájkoltam is és kommenteltem is, nem is egyet.

Jelezd a hibát itt:
https://forum.kriptoakademia.com/c/kriptoakademia-com/hibajelzes

Update: kösz @zerodot , hogy szóltál, mert én sem kaptam úgy ahogy eddig…

1 kedvelés

Azt lehet tudni, hogy egy ilyen 100 usdc-s felvételnek mik a költségei, mármint a kamaton kívül?

Mélyebben belevetném magam ebbe az Inlockba, hogy megértsem. Ha van garancia, én helyeznék ki hitelbe kriptót.