Itt a Mikron!

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2018/11/15/itt-a-mikron

Végre kijelenthetjük: elkészült a Mikron hűségrendszere! Itt a Kripto Akadémián, ettől a pillanattól kezdve élesben várja a rendszer, hogy gyűjtsd a Mikronokat. A Mikron egyszerre egy kriptopénz és egy blokklánc alapú hűségrendszer, ami azt jelenti, hogy aktivitásodat immár valódi értékben tudjuk jutalmazni. Vége az üres és jelentéktelen online pontgyűjtések időszakának! A Kripto Akadémia kriptopénzben jutalmazza…

3 kedvelés

Gratula! Bizakodom a project sikerességében :hugs:

Klassz. Én amúgy egyenleget még nem látok.

2 kedvelés

Nyomj egy Ctrl+F5 -öt, hogy kiürített cache-val frissítse az oldalt.

Ez csak egy próba hozzászólás, bízva benne hogy pár év múlva 20 000 dollár lesz egy mikron :smile:

4 kedvelés

Több böngészővel, a cache üres, kiléptem majd vissza, nem látok egyenleget. :frowning:

Még nem látom a nevem mellett az egyenleget frissítettem is meg újra be is léptem hátha, de még sajna semmi :frowning:

Telefonnal én sem látom, Chrome-ot és operát használva. De majd hazaértem megnézem hátha gépen más mutat a dolog. Peace

Vizsgáljuk, addig is itt a direkt link az aloldalra:
https://kriptoakademia.com/mikron

2 kedvelés

Király vagy, így már látom peace :smile:

Igen, köszi már most látom én is :slight_smile:

Hopika, van jópár Mikronom, ezekszerint működött az időben visszafelé jutalmazás sikeresen. :slight_smile:

Köszi!Várom a Mikronom.

Türelem Mikront terem!:joy::sunglasses::muscle::heart_eyes:

Klassz hogy végre megjelent a Mikron, de szerintem nekem hiányosan írta jóvá visszamenőlegesen a coinokat.17db cikk hozzászólás után kaptam 17 db Mikront de a cikkek értékelésé után egy darabot sem,pedig az elmúlt hónapokban szinte az összes cikket értékeltem.Utána tudnátok nézni hol lehet a hiba?

Bravo, pofás a felület is

2 kedvelés

Visszamenőleg csak a fórum hozzászólások kapcsán állnak rendelkezésre az adatok, a többi tevékenység díjazása mostantól indul.

De náluk is elcserélhető lesz pl. különböző termékekre, merchandise cucokra|

Azért a KA korsót vagy egyedi ledger nanot adnám nagyon.

Lesz dedikált Mikron érme is, egyik oldalán a Budai látkép, másikon a Hajdúsági pézsmapocok.

Emailben lesz küldhető.

haha.

1 kedvelés

Mikronért kurvulok.

2 kedvelés