Játékok kriptóért - III. rész

Originally published at: https://kriptoakademia.com/blog/jatekok-kriptoert-iii-resz

Most egy olyan oldalt mutatok be, amellyel nagy valószínűséggel nem fogtok meggazdagodni, viszont nagyon jól fogtok szórakozni.

Köszönjük! Még kérünk!

Köszi
Én ís megnézem

Jaja, ez jó oldal, egyetlen baj vele, hogy a többihez hasonlóan lassan adja a satokat :frowning: De legalább adja stabilan, persze aki szerencsésebb alkat, annak több leeshet :slight_smile:

" a megtakarított satoshikat tudod napi kamat jóváírással kamatoztatni, jelenleg 4,08%/év kamat mellett, "
Ez hogy működik??
A választ előre is köszönöm!!

1 kedvelés

Köszönöm a kérdést!

A lépések az alábbiak:

1. Regisztrálsz a FreeBitco.in honlapon.
  2. Addig játszol a Free BTC menüpont alatt, amíg nem lesz az egyenleged 30.000 satoshi, vagy elhelyezel a DEPOSIT gomb segítségével némi BTC-t a számlán.
  3. Ha a napi egyenleged több, mint 30.000 satoshi, akkor a rendszer automatán jóváírja az éves kamat (4,08%/év) egy napra eső részét, azaz a kamat minden nap tőkésedik. Ezt az EARN BTC menüpont alatt követheted nyomon nap mint nap.

Ennyi az egész! :slight_smile:

Köszönöm!
A 30.000 satoshi eléréséhez jópár pörgetés kell :smiley:
31-t ad egy pörgetésért…

Ha mázlid van, gyorsabban megy, de ha csak a kamat kell, akkor utalj be számlára, az a legjobb.

Végülis csak a játék kedvéért csinálom.
Az 1 pörgetésre adott satoshi értéke egyre csökken.
Ma már csak 28. 4 hét múlva mi lesz?? Semmit nem ad majd?

A satoshik száma a USD/BTC árfolyamtól függ. Ha drágul a BTC, akkor kevesebbet kapsz belőle. Próbáld ki a “multiply BTC”-t. Ott nyerhetsz nagyobb összeget is.

Sziasztok
Van valakinek tapasztalata arról hogy mennyi idő alatt írják jóvá az utalást? Tegnap áttoltam coinpot egyenlegem nekik de még egyenlőre nem írták jóvá.

Szia!
Néhány napon belül megtörténik. Én is csináltam már ilyet, és működött rendben.

köszi a választ :slight_smile: akkor talán nem csesztem el :smiley: