Kérdések - Válaszok FAQ

Szia nincs TAG szám exodusnal személyes címek vannak.en is észt használom Csaba

Sziasztok kereskedni is lehet nálatok?
Új vagyok a témában.

:+1::slightly_smiling_face:

Sziasztok, azt szeretném kérdezni tudtok-e valamit a hashtrade.pro-ról? Csalók? Egy hónapja regisztráltam 250 usd- vel most amikor ki akarok venni 1000 usd-t. Teljesen megváltozott a hozzáállásuk… Az MNB illetve a FAC.uk oldalán nem találtam meg őket a listán… Ha nem adják oda a pénzt, melyik oldallal lehet utánuk járni biztonságosan? Köszönöm

Nincs tagbszam exodusnal én is Aszt használom

Én egy végtelenül elkeseredett ember vagyok, 72 éves nyugdíjas nő, akit több sorozatosan átvertek ezzel a befektetéssel. Nem hogy milliomos nem lettem, hanem lehúztak 5 és fél millió forinttal, 5 alkalommal próbáltam visszaszerezni a pénzem sikertelenül. Így nem csoda hogy mások milliárdosok lesznek, míg én koldusként végeztem. Öt cég vert át sorban, és senki nem segített, magamra hagytak. Ennyit a kriptovaluta általi meggazdagodásról. Most van állítólag kriptóm, de nem férek hozzá.

Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy a ledger-röl szeretnék ETH-t utalni Binance-re, ahol jelenleg nincs ETH-m. Látom h a ledgeren a legacy részen van az ETH viszont ezt nemtudom kiválasztani a Binancen ienkor akármeik részre küldhetem? ERC20 BEP20 BEP2?

Sziasztok
Én adózással kapcsolatban szeretnék kérdezni.

1, BUSD párral szoktam kereskedni. Viszont eddig még nem utaltam ki sose a számlámra. És nem is tervezek. Lehetőleg évekig. Csak visszaforgatni. Akkor ezt nekem be kell majd vallani az adóbevallásba? Vagy csak akkor mikor már megtörténik a kiutalás.

2,Kell majd valamilyen dokumentummal igazolni a megszerzett profitot?

3, Amit befektettem pénzt, hogy tudom anélkül kivenni hogy abból is keljen adót fizetni?
A pénz befizetésről van nyilvántartás az oldalon. Így azt tudom igazolni ha kell.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Sziasztok!
Kezdő vagyok, és az nem világos számomra, hogy ha a ledgerem össze van kötve a metamaskkal, akkor elég-e, ha a használt hálózat tokenje (amiből a tranzakciós díjakat vonja le) a ledgeremen van, vagy egy keveset át kell küldenem a metamask saját címére?
Szép napot!