Közel hatvanan vásároltak már Mikront

Szóval nem hiszel a projektben, nem érzed értékesnek, és drágábban akarod eladni a Mikronjaid, mint amennyiért vetted? :D:D:D:D

annyiért akarom amennyiért vettem. lehet rosszul számoltam. számold ki, neked mennyi jön ki. én amúgy nem igazán hiszek a magyar projektekben, jófejségből adtam leginkább, mert tetszettek a cikkek, de itt nagyon azt mondják, hogy a kriptoakadémia nem egyenlő mikron. utóbbaik pedig nem igazán voltak most jófejek.

Én is szívesen váltom 1:1-be btcn
:joy:

Alapból úgy kellett volna az egész sale-t pörgetni, hogy egyre drágábban adni, és nem egyre több mennyiséget adni. Épp ez a logikátlanság szüli a már most -50%-kal meg ingyen adogatott jelenséget.

Pont így adták emlékeim szerint. Először +20% ajándékot adtak, majd +15-öt, utána +10-et, végül +5-öt. Így egy mikron egységára egyre drágább. Nem értem mire gondolsz az egyre több mennyiséggel.

Nem tudom hogy jött ki Nálad, hogy egyre drágább az egységár :smiley: mindegy.
A lényeg, hogy a működő koncepció úgy néz ki, hogy első két hétben 0.01 euro a második fázisban már 0.02 euro és végül 0.04 euro. Ez csak egy példa minden matek és actual számok nélkül.

Hát barátom kezdj el számolni, utána röhögj.
Első szakaszban +20%, utána +15, utána +10, utána +5.
De segítek neked kiszámolni, ha nem megy.
Ha első szakaszban vettél mondjuk 10 euróért, akkor kaptál 1000 + 200 Mikront, tehát 0,83 centért kaptál egy Mikront.
Ha a második szakaszban vettél mondjuk 10 euróért, akkor kaptál 1000 + 150 Mikront, tehát 0,87 centért kaptál egy Mikront.
Ha a harmadik szakaszban vettél mondjuk 10 euróért, akkor kaptál 1000 + 100 Mikront, tehát 0,91 centért kaptál egy Mikront.
Ha a negyedik szakaszban vettél mondjuk 10 euróért, akkor kaptál 1000 + 50 Mikront, tehát 0,95 centért kaptál egy Mikront.
Ebből jól láthatod, hogy drágult az egységár.

Nagyon szuperül kiszámoltad.
Itt az a bökkenő, hogy útközben ingyen mikron született ami a tőzsdére kerüléskor elég nagy hátrány. Az emelkedő ár viszont egy elég jó direkció lett volna az ár gyors csökkenésének megfékezésére a tőzsdére kerüléskor. Ergo aki hamar szállt be kevesebb esélye van minuszba menni.
Ja és barátom a 0.83 cent-et nehéz volt feldolgoznom. Az nincs egy cent sem. Úgyhogy tovább nevetek, hamár ilyen jól személyeskedsz mint számolsz. :joy:

Úgy érzem értelmetlen tovább diskurálnunk. Boldog karácsonyt!

Hol született ingyen Mikron? Egy ember beírt valamit talán hogy átutalja annak a mikronját aki kéri. Gondolom azt amit itt pár hozzászólásért kapott. Vagy másra gondolsz?

Mármint az előbbiek. Hiszen ők azok akik töröltek.

Passz, teljesen átláthatatlan a felépítés számomra. Legalább annyiban tiszta vizet lehetne önteni a pohárba, hogy a KA-ból ki tagja a mikronnak is, ki itt a moderátor. lehet-e megvitatni a mikron hiányosságait a jövőben stb. vagy ez itt tabu, mert kvázi a cég egyik honlapja. ezt is el lehet fogadni, hiszen a többi ico és kripto tulajdonos sem szereti a kritikát és kitesz a telegram csoportból ha nem csak csupa jó dolgot írsz

Számomra is egyre zavarosabb a mikron ICO és a mögöttes dolgok. Amit értek az a ICO utáni működési rendszer, a fórum felépítés és jutalmazás, meg amire ki lett találva, ezek jó ötletek és értem is. De maga az ICO kivitelezése az… :confused:

Aki a 10 ezer mikronjához kapott még plusz 2 ezret az nem fogja fogni a fejét, hogy a 120 euro helyett csak 110ert adja el, hiszen igy is pluszban kijön. A kérdés, hogy ez mennyire hasznos vagy hátrányos.

Ha már ilyen kevesen vagyunk, nem kéne egy klubot szervezni? Ott továbbgondolhatnánk a dolgot.