Meglódult a BNB coin!

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/01/08/meglodult-a-bnb-coin

Fontos hét lesz a következő hiszen akkor kerül megrendezésre a II. Blockchain Week melynek alkalmából komoly bejelentésekről fogunk hallani. Talán a legspekulatív coin a rendezvény alatt a Binance coinja, a BNB lesz. Érdemes oda figyelni rá és egy pozíció nyitás se lehet rossz ötlet.  Érdekel a CFD-kkel és ETF-ekkel való kereskedés? Akkor az XTB lesz a…

Kösz a videót, és a hírt! :slightly_smiling_face:

Rég szeretnék BNB-t, és ezért Binance-el régóta szenvedek is. Egyszerűen nem sikerül az azonosításom. Minden kísérlet után, minden alkalommal ua. az email érkezik: "Personal Verification Unsuccessful"

Akkor másik tőzsdén vásárolj bnb-t, mondjuk az LBank-on, ott nincs KYC, van viszont értékelhető napi forgalom belőle.

BNB verifikációnál 200 kb kisebb képet tegyél fel ,elég nehezen fogadták el nekem is .

Kösz, mert tényleg a képpel sz…rakodnak…

miért akarod azonosítani magad? :thinking:

Nem akarom. De gondolom enélkül nem adhatok/vehetek?

Az angolom nem túl erős, így csinálhatok hülyeségeket… Képzeld el, hogy véletlenül átutalok sok ezer BNB-t neked :sunglasses:. Az mekkora tragédia már? :smiley:

Adhatsz-vehetsz azonosítás nélkül, a deposit és a witdrawal limited viszont napi maximum 2 btc lesz.

Köszönöm. Nekem még rohad bonyolultnak tűnik a felület, ezért óvatos vagyok, és bár lehet a Binance a legnagyobb, és általában csak jó hírek érkeznek róla, de velük valamiért kicsi mégis bizalmatlan vagyok.

Hogyan tudok oda legolcsóbban pénzt utalni (akár kriptót, akár fiatot)?

Az attól függ, honnan utalod, de a legtöbb kriptós helyen elég egy sávban mozognak az árak, szóval 1-2% tuti megy fee-be.
Fiatot sosem utaltam be, nem is tudtam, hogy lehet :smiley:

Amúgy a binance felülete elég egyszerű, vagy legalábbis viszonylag könnyű belejönni, mert persze tele van rakva egy csomó sallanggal, de hát ma már ez az alap. Vannak sokkal gányabb tőzsdék is, Balage tud tanácsot adni, hogy melyiket érdemes elkerülni :smiley:

teljesen kilennék tőle

höhö :smiley:

Kíváncsi vagyok a fejleményekre!