Miért éppen Korea?

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2018/02/07/miert-eppen-korea

A kriptopénzek forgalmának mintegy 30%-ért a Föld lakosságának alig 1%-a felelős. Miként lehetséges, hogy egy kis ország ekkora befolyással rendelkezzen a piac felett? Cikkünkből megtudhatjátok.

1 kedvelés

Mikor már úgy érzem mindent elolvastam, dob a rendszer újabb érdekes cikkeket a korábbi időkből, amit örömmel olvasok.

Ez is egy számomra nagyon tanulságos ismertető volt. Moonbaby olyan szépen összeraktad ezt a Dél-Korea/kripto kronológiát. Olvastam volna még szívesen több száz oldalon át…

Sok lájk és köszönet​:+1::slight_smile:

1 kedvelés

Én is ide tévedtem :slight_smile:
Szeretik a kriptopénzeket és a szerencsejátékokat, ok azt látjuk. Azért is fektettem anno az ICX-be. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem veszik a saját kriptojukat az ICON-t? Miért nem sikeres hazai pályán? TRON és EOS és hasonló szemetek azok tetszenek nekik, de az értelmesebb project az nem jön be valamiért…

"a manapság rendkívül népszerűnek számító közösségi média Dél-Koreában már 5 évvel a Facebook létrehozása előtt is létezett. "… és akkor a Magyarországon világhírű iWiw-ről még említést sem tettünk (csak az összehasonlítás végett) :slight_smile: