Mondd meg te, hogy melyik coin kerüljön fel a Binance kínálatába

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/01/14/mondd-meg-te-hogy-melyik-coin-keruljon-fel-a-binance-kinalataba

Hiába, a folyamatos innováció fontos része a sikernek, jól tudja ezt a Binance is, akik sok kriptopénztőzsdével szemben nem önkényesen döntenek arról, hogy melyik coint, tokent veszik fel kínálatukba, hanem – részben legalábbis – felhasználóikra bízzák a kérdést. Hamarosan ismét szavazás indul, hivatalos nevén: Binance Community Vote. Két projekt mérettetik meg a közösség kegyeiért vívott…

Nem tudom honnan szedtétek, hogy 500 BNB 50 vote… Nem ártana a tényeknek kicsit utána nézni, esetleg forrással alá támasztani, és akkor tiszta lenne hogy csak 10 vote. Kezdem szkeptikusan olvasni az összes cikketeket, ha ilyen hibákat képesek vagytok benne hagyni a gyakori helyesírási hibák mellett a “cikkekben”. Meg amúgy is, úgy adjatok elő mintha ez valami új dolog lenne, ha utána néztetek volna akkor tudnátok hogy ez már az 5. kör ebben a formátumban.

A binance vonatkozó oldaláról származik az információ, hamarosan ránézek megint és javitom, ha valóban javításra szorul.

jogos, én esküszöm 5-nek láttam az elején az egyest, romlik a szemem, javítani fogom.

A mikron!!!:slight_smile: