Nógrág megyéből még soha, senki sem keresett az Ethereum kifejezésre

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/11/07/nograg-megyebol-meg-soha-senki-sem-keresett-az-ethereum-kifejezesre

Megnéztük, hogy miként “teljesít” hazánk a Google keresések tekintetében, legalábbis akkor, ha kriptopénzekről van szó. A Google Trends eszköze könnyen használható, és valóban informatív, olyannyira, hogy egyes kutatók szerint még akár járványok kitörését is előre lehet jelezni egész egyszerűen azzal, ha megnézzük, hogy hol, és mennyien keresnek rá bizonyos tünetekre. Az mindenesetre biztos, hogy sokat…

Az utolsó pontot máris megcáfolnám… Békésből LTC túrunk és egyéb kártyákkal egyéb dolgokat bányászunk :slight_smile:

bitcoin cash hahaha
szegény Roger :cry:
:smile:

Ez a google trends egy baromság. mivel nem működik. Egy példa : ryzen 9, csak és kizárólag Budapest keresett rá erre. Adott hónap 2 hetében 100% az érdeklődés, rá 1 hétre pedig 0%. A lényeg hogy legyen egy újabb baromság, amit a “webmesterek” nézhetnek és építhetik a szemétdombjaikat ,így kapcsolódik az adsense és a többi hülyesége a képbe. Biztos sokan vagyunk, szinte csak olyanokból áll a társaság ,aki oda arra a zavaró ablakocskákra kattint, meg aláhúzott szövegekre. Ha cég lennék és ezért fizetnem kellene igencsak pipa lennék. A végére itt egy kis trends: a mai világban céltudatosan keresünk, utálunk kattintani bármiféle bannerre.

Ez úgy hülyeség ahogy van…

Nálam mobil böngészővel hibátlanul működik. Vicces, hogy az XRP-re többen keresnek, mint a Ripple-re.

A Nógrádi kis falumban van 10 ember aki kriptóval fogalakozik és 4-en csákányoltak is :slight_smile: Nem hinném , hogy soha nem kerestek rá.

Kicsit jobban is utána járhatnának a szerkesztők. Nagyon kevés a valós adat abban amit leírtak… köszönjük még egy dolog ami tévesen vonja el a figyelmünket.

magas labda lecsapása következik: Nincs is olyan, hogy NógráG megye :slight_smile:

Az a baj, hogy a google bizonyos dolgokat nem tesz elérhetővé szerintem. Már többször is írtam, hogy eltűntek olyan oldalak és fórum bejegyzések amikből elég érdekes dolgok rajzolódnának ki.

Azt sem találtam meg, pedig már többször kerestem, hogy melyik fórumon írta valaki, hogy januárban indul a Bitcoin, mindezt még 2008-ban, bár erre nem tudok megesküdni, de szerintem az onlinepokerhu-n. Jó lenne kideríteni, hogy ő honnan tudott erről… de mint látni páran rákerestünk…

Látom, hogy amit @Andras-Gyorfi belinkeltél azon nincs semmi találat 2009-re.
Amire emlékszem az az, hogy ezt mi akkor virtuális pénznek hívtuk. Lehet, hogy a bitcoint sikeresen bannolták de így megmaradt a nyoma: virtuális pénz, pedig a kettő együtt szerepelt arra emlékszem. Az gondolom egyértelmű, hogy ugyan arról van szó, jól látszik a 2008-as ábrán…

És milyen érdekes, hogy így már látni, hogy volt rá keresés:

:wink: