OKEx: akár 90 dollár értékű bónusz és 20%-os visszatérítés a regisztrációért

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/09/10/okex-akar-90-dollar-erteku-bonusz-es-20-os-visszaterites-a-regisztracioert

Ritka, hogy egy kriptotőzsde pénzjutalommal csábítson a regisztrációra, az OKEx azonban most mégis ezt teszi. A máltai székhelyű és a napi forgalmát tekintve évek óta a TOP 3-ban lévő váltó eddig főleg az ázsiai piacokra koncentrált, nemrégiben azonban Európában is terjeszkedni kezdett és rendszeres akcióival próbálja meg felhívni magára a figyelmet. A Coindesk felmérése szerint…

áhhh… Megpróbáltam ,de se a 2fa-t nem tudom bekapcsolni,mert nem küld kódot 15. próbára sem,se a KYC hitelesítés nem működik feladtam srácok borzalmas…

nekem egyből ment minden…2FA ,jött a kód ,KYC is sikerült :slight_smile: eddig ez volt a legkönnyebb az összes tőzsde közül

Már nekem is sikerült miután egyszerre kitolt 15 sms-t!Kiléptem aztán vissza és ok volt!

Viszont

• $50 dollár értékű BTC a 2. szintű (szelfis) ügyfélazonosításért és az oldal különböző kereskedési funkcióinak kipróbálásáért. Ez így nem korrekt sztem,mert:Képkivágás

150k volument kicsit erősnek érzem mint kipróbálás…
Tehát ha nem vásárolsz +ba kriptót akkor 10 usdt-t kapsz a 90 helyett és ezért kyc-t megcsinálni nem éri meg sztem…