Ráncfelvarrást kaphat a Bitcoin

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/10/05/rancfelvarrast-kaphat-a-bitcoin

A legismertebb kriptopénz tíz évvel ezelőtt útjára indított egy komplett iparágat az internet óriási duzzadt világán belül, ő maga azonban időközben kissé megkopott, legalábbis az arculat, a “design”, és az emberek benyomása. Így gondolja Jack Dorsey, a Twitter, és a Square befolyásos vezetője, aki egyben nagy rajongója a kriptopénzeknek, bár saját cégeiben nem tervezi egy-egy…

Mondjuk az nem lenne szerintem hülyeség, ha többet költene a közösség reklámra. Valamilyen előredefiniált szempont rendszer szerint kiválasztani marketingeseket, aztán mindenki felajánlja mondjuk 1 ezrelékét a coinjainak, hogyha teljesítik a megrendeléseket. Egy rendes pozitív marketing sokkal megdobná az értékét, illetve az ismertségét.

PR kéne, de a logon semmit se változtatnék. Kivételesen kibékülök a narancssárga színnel. BTC esetében hajlandó vagyok elvonatkoztatni az asszociációtól (Fidesz), hisz előbbi értéket is képvisel :muscle:

Mercedes csillagán sem változtattak jóideje. Szerintem ezen sem kéne.