Semmi értelme nem lenne a legtöbb XRP és EOS tranzakciónak?

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2020/05/13/semmi-ertelme-nem-lenne-a-legtobb-xrp-es-eos-tranzakcionak

Az XRP hálózatán a tranzakciók mindössze két százaléka jelent valós értéktranszfert. Az EOS blokklánc tranzakciónak 95%-a egy értéktelen token airdropjához kapcsolódik. Ezek a megdöbbentő adatok az Imperial College London és a University of California kutatóinak publikációjából derültek ki. A nagy áteresztésű, nagy számú tranzakciót elbíró hálózatokat először vizsgálták ilyen részletesen. A kutatók a három legnagyobb…

1 kedvelés

Egyik nagyobb shit mint a másik.

Ne is csodálkozzon senki, hogy ekkora BTC dominanciája.

A többin hodlerek ülnek csodára várva. :grin::grin::grin:

Te is a csodára vársz akkor nem de?Ha tudnék fagyit venni 3 XRP-ért akkor sem vennék.Mindenki Hold-ra megy nagyobb számban.

Itt mindenki a csodás, és gyors meggazdagodásra vár. De ez a hajó már elment.

1 kedvelés

Csodára nem is, de az éves 6%-7%-os stake jutalomra igen.

6 százalékot keresel a stéken, 90-et meg vesztel az árfolyamon. Ez ám az üzlet.

Nemtudom milyen hajóról beszélsz, itt ha van valakinek esze, toke, türelme és pénze, akkor irdatlan mennyiségű penzt tud kaszálni. Persze itt most nem az XRP meg a többi fosra gondolok.

Az 6%-al jobb annál, ahol csak úgy szimplán 90%-ot veszítesz.

pedig xrp-vel csinálták a legtöbb pénzt. rengeteg magyart lehúztak a csalók vele "Holnap kifezetsz 20 000 forintot, 3 nap múlva 75 000, 30 nap múlva pedig akár 1 miliót kapsz " még mindig fut a reklám.

ez egy végtelenül egyszerű csalás, de az ico-k se voltak sokkal különbek, csak szervezettebbek.

jó coin btc-n, eth-n kívül a top20-ban nem nagyon van, ezekkel viszont már nem valószínű a 100x., 10x is necces. túrelem is érdekes kérdés. az a 16-17-ben csatlakozó járt jól aki 18 elején itt is hagyott csapot papot

1 kedvelés

Jól látod. A kriptónak van jövője, ezt nem vitatom. De a gyors meggazdagodás esélye véget ért, ha csak nem vagy csaló, vagy hacker. Az idő faktor fontos tényező, nincs mindenkinek ideje, türelme, évekig, évtizedekig várni, egy kis morzsára. És ha igaz, hogy a btc index együtt mozog a tőzsdeindexxel, akkor a közeljövőben felejtős lesz a kriptó száguldása.

1 kedvelés

10x? Ha két év alatt megdupláznám a pénzem, akkor már boldog lennék.
Persze ez messze van a tízszerezéstől, meg a 100x-tól. De ha kriptoval nem lehet ilyen hozamokat hozni, akkor azok akik 2018 kiléptek, hova léptek be?
A kripto szerintem azért jobb még mindig az átlag tőzsdei papírnál, mert még mindig nagy növekedési potenciál van benne. Még mindig kevesen használják ahhoz képest ahányan fogják a jövőben. Az , hogy fogják a jövőben használni az pedig szerintem biztos.

17-ben álltam 20x-en fél év alatt:). ha 2-3x-en realizálsz és nem kap el a mohóság azzal nem vitatkozom, okos döntés. a kollega irdatlan mennyiségű pénzről beszélt ezért gondoltam, hogy nagy szorzókat remél. máskülönben dollárszázezreket kellene befektetni, de annyit szerintem itt senki nem mer, mert stakingelés, shitcoinozás rosszabb, mint a gambling lassan.

Btc, Eth, nem fog megszűnni szerintem. A többi shitcoin mind ezekre épül. Persze van egy-két kivétel. A shiteknél lehet 10-100-1000 szerezés is. Csak itt az a probléma, hogy negativ irányban is igy mozognak. Vagyis lehet az értékük bármikor 0. Beszállsz, de nem tudod a vonat merre megy, elalszol, és amikor felébredsz, lehet, hogy a bahamákon vagy, de az is lehet, hogy szibériában. Megéri???

1 kedvelés

VatosLocos jól írta, ha ügyesen csinálod évi 5-10x nyeresegnel vagy, és én erre is gondoltam az irdatlan pénz alatt, ezt reálisnak látom. Én sem miniatűr osszegekkel kereskedem, pláne nem számolok olyanokkal hogy a shitcoinnal meg 100x a pénzem. Lehet itt szepen keresni nagyokat csak ész kell hozza. Amúgy karbo türelem mindenhova kell, gyorsan meggazdagodni vagy irdatlan nagy szerencsével lehet ha épp jó helyen volt az ember vagy ha jó a háttér :slight_smile:

Itt vannak, és a profit bizonyos részével alacsony árakon újra beszálltak.

Azért vsn jó coin a top 20ban amiben lehet ráció.
Bnb, link, ada, xlm, xmr, neo szerintem mind szépen fog teljesíteni következő bull runkor.

bnb: egy túl nagyra hízott tőzsde coinja, tele shitcoinnal. korábban az ilyenek mind hibáztak egy ponton. ftx beelőzheti, bár nekem ők se szimpik
xlm: szegény ember ripple-je
ada: még kész sincs, ahhoz képest túlárazott
neo: halott projektnek tűnik, világos jövőkép nélkül
:slight_smile:
de ha lesz alt bikapiac akor úgyis pumpálnak majd minden szemetet, szóval igazad lehet

hogy valami jót is írjak braveben tök ötletes a háttérkép hirdetés ha megnyitom a böngészőt, tegnap etoro reklám jött szembe amiért küldték is a megtekintésért járó jutalmat

Bnb ha egyszer létrehoz egy likvid dexet kb leuralja az egész piacot. (egyébként ftx is az övék)
Xlm teljesen más mint az xrp.
Adanal beindul a stake akkor kezdodhetnek a nagyobb dolgok. Jó munkához idő kell :+1:
Neonál ha minden igaz készül az új blokklánc, szóval annyira talán nem halott.

-attól mert befektettek valamennyit (nem találtam pontos számot) és stratégiai patnerek lettek még nem az övék szerintem
-stellar ha jól tudom ripple fork, az egyik megsértődött(?) ripple kreátor hozta létre. ripple a nyugati és japán bankokkal szeretne együttműködni, míközben a stellar pl afrikaiakat szeretné “bankolásra” bírni. mondjuk mostanában nem követem annyira ezeket a coinokat. meg ezek a dolgok amúgy is csak ígéretek maradtak, lehet már mást találtak ki. de a fintech startupok az utóbbi években már köröket vertek ezekre a megoldásokra
-rossz munkához még több idő kell. staking coinokkal eddig kb mindenki csak bukott. tavaly a vettől vártátok a csodát (néha én is), coinpapapa meg a neo gyilkos ontologytól, szerencsére ő már kibannolt amikor írtam neki, hogy ez nem tűnik jó ötletnek. Na mindegy, megyek tanulni passzív milliomoshoz :slight_smile: