VeChain x Microsoft: Fantasy kártyajáték a blokkláncon

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/12/02/vechain-x-microsoft-fantasy-kartyajatek-a-blokklancon

20%-ot emelkedett az utóbbi egy napban a VET árfolyama, ezzel az egy hónappal ezelőtti aljhoz képest közel 200% pluszban találjuk. A mostani emelkedés oka egy szombati sajtóközlemény, mely értelmében a Microsoft, a Fable és az Eidos játékfejlesztő által életre hívott játék alapját a VeChain Thor blokklánc adja majd. A játék maga a 80-as években népszerű…

Érdekes, hogy egy ilyen hírre van rally…
Voltak ennél sokkal nagyobb volumenű hírek is, arra meg meg se mozdult az árfolyam.
Lehet itt alapvetően a Microsoft szó miatt van a rally, ki tudja.
Ravencoint is azért hypeolják itt ott, mert állítólag Bill Gates pénzeli.
Egyébként szépen emelkedik a VTHO égése, ez üdvözendő!

Sajnos csak ritkán lehet biztosra tudni, hogy egy-egy hír van-e valójában hatással az árfolyamra. Bitcoinnál is ugyanez a helyzet. A hagyományos pénzügyi médiában szoktam nézni, ahogy utólag próbálják megmagyarázni egy-egy nagyobb esés okát, pl. “A trade war miatti bizonytalanságban eladási hullám indult”.

A VeChain esetében egy viszonylag eseménytelen időszakban, hétvégén jött ki a hír, ezért értelmeztem én úgy, hogy ez lehetett az emelkedés oka. A fejlemény egyébként szerintem érdekes, kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle. Az általuk emlegetett példák sajnos eléggé felejthető kategóriát képviselnek

Holnap indul a vechain futures kereskedés. Gondolom előtte még bevásárolt, aki shortolni akarja.