Wirex: saját tokent bocsát ki a népszerű alkalmazás

Originally published at: https://kriptoakademia.com/2019/06/12/wirex-sajat-tokent-bocsat-ki-a-nepszeru-alkalmazas

Korábbi hozzászólásaitok alapján közületek is sokan kedvelik a Wirex telefonos alkalmazását, ami az app mellé igényelhető VISA kártyával 18 féle valuta, köztük több kriptopénz (BTC, LTC, ETH, XRP, WAVES, DAI, NANO, WLO) elköltését teszi lehetővé. Az alkalmazás hamarosan érkező újdonsága egy saját token, a WXT bevezetése lesz, aminek tulajdonosai több kedvezményre is jogosultak lesznek. Például:…

Örülök ennek a cikknek ! :slight_smile: Volt egy rossz tapasztalatom a Wirex-el ,emiatt úgy döntöttem,hogy többé nem használom …de jó tudni : " A Wirex az Egyesült Királyság pénzügyi felügyelő szerve, az FCA által szabályozott vállalkozás,… " így kissé visszatért a bizalmam :smiley: alkalomadtán mégis fogom használni

Én is használom a kártyát nap mint nap. Megkérdezhetem, hogy milyen rossz tapasztalatod volt? 

Szia! Én meg azt szeretném megkérdezni, hogy milyen tapasztalatod van a használat során.
pl. milyen díjakat vonnak le és hol használod a kártyát kripto pénzt is tartasz-e rajta stb.
Nekem is van már kártyám de még nem használtam csak a fenntartásra utaltam rá egy kis pénzt :slight_smile:

Hát utaltam ki xrp-t ,gyorsan kellett volna a pénz de le volt zárva az euróra való átváltás lehetősége órákig .Mire sikerült átváltani már -6% …közben pedig órákat idegeskedtem,figyeltem a face oldalukat is ahol sokan panaszkodtak

Igen ezt én is tapasztaltam már többször is, hogy karbantartás miatt órákra leállt a váltás és ennek sokan hangot adtak Twitteren is. Nekem szerencsére nem volt ilyen problémám.

Álltalában boltokban használom a hétköznapi bevásárlásokra. Vásárlásonként kb 0,3 % költséget von le. Az átváltással meg vagyok elégedve (EURO-HUF), középárfolyamon váltja.
Nekem a Cryptoback is szimpatikus. Tartok rajta egy kis BTC-t is. Nekem így sokkal kényelmesebb, hogy havi szinten tudok mindig venni kicsit amikor gondolom.
Egyszer már utaltam ki tőzsdére is BTC-t ami minden gond nélkül és gyorsan át is ment.
Egyszer futottam bele hibába, a vásárlások után a tranzakciót nem láttam az App-ban se a Cryptoback nem jelentkezett, ekkor irtam a supportnak, de mire választ kaptam már működött is.
Saját véleményem alapján merem ajánlani de ez szigoruan csak az én véleményem.
Ja és ATM-ből való felvétet nem ajánlom mert az drága.